DOKONALÉ A ZA BEZKONKURENČNÍ CENU!

NOVÁ KOLEKCE KUCHYNÍ HANÁK 2016

hanák-
nábytek
jsme na facebooku partner
Lyoness
partner
Sphere

Poznejte kvalitu

Kvalita ukrytá v každém dílu

Už od pradávna lidé vědí, že celek je víc než pouhý souhrn jeho částí. Ve výrobě to ale platí pouze tehdy, když budou všechny součásti mít jednu společnou vlastnost – nejvyšší jakost. Proto si vybíráme jen dodavatele, u kterých je prvotřídní kvalita jejich produktů samozřejmostí. Používáme hi-end kování z Rakouska a Německa, švédské a slovinské komponenty. Špičkové laky si necháváme speciálně míchat v Itálii, zemi, která se drží už léta na špičce ve vývoji a výrobě laků. Všechny ostatní vstupní materiály jsou velmi pečlivě vybírány v České republice.

Pozornost už od počátku výroby

Kdo někdy bojoval se zaseknutou zásuvkou, ví, že o hodnotě nábytku se opravdu přesvědčíme až doma. Teprve při jeho denním užívání oceníme dokonalý chod všech pohyblivých součástí a až čas prověří jeho odolnost. Abychom vám zajistili vysoký užitný komfort našich výrobků. Věnujeme velkou pozornost už samotnému zpracování vstupních materiálů. Přísné kontrole podléhá vlhkost dřeva, která nejvíce ovlivňuje dlouhodobou stabilitu jednotlivých dílů a tím i trvanlivost nábytku.

Vysoká kvalita, smysl pro detail, dobré ceny a vynikající originální design, to je nábytek od výrobce HANÁK.

Priorita značky HANÁK: „Vždy jen ten nejlepší materiál pro naše zákazníky“

Protože chceme naším zákazníkům garantovat co nejvyšší komfort v užíváni našich produktů, věnujeme výběru materiálů obrovskou pozornost. Proto převážnou část našich vstupních velkoplošných materiálů, masivního dřeva i dýh tvoří prvotřídní, prověřený český produkt.
Pokud není k dispozici český kvalitní materiál v určitém segmentu, nakupujeme vždy jen ten nejkvalitnější dostupný zahraniční materiál s JASNĚ prokazatelným místem původu.
Tento materiál musí mít vždy certifikace dle ČSN ( nějaké nejasné CE u nás neexistuje)
Jasnou certifikaci zdravotní nezávadnosti ale také například doklady o tom, že se jedná o materiál z těžby trvale udržitelného zdroje.

Zdravotní nezávadnost – 100% garance

 V prvé řadě klademe velký důraz na  zdravotní nezávadnost našeho nábytku. Jsme si vědomi toho, jak je pro Vás důležité zdravé prostředí, ve kterém žijete. Pracujeme proto pouze s materiálem, který je naprosto zdravotně nezávadný. Naše materiály uvolňují 5x méně formaldehydu než připouští evropské normy. Patří tak mezi nejlepší na českém i světovém trhu.

Kvalita materiálu – 100% garance

 V materiálech, které nakupujeme pro veškerou výrobu nábytku

Zpracování v nejvyšší kvalitě a bez kompromisů

Nepřeberné množství barev nábytku, zaoblené i kulaté tvary, tisíce variant dýhy a laku ve vysokém lesku nebo matu. Nábytek do kuchyní, obývacích pokojů a ložnic, neomezené množství atypů a vše ve špičkové kvalitě zpracování. To vám může nabídnou pouze vlastní výrobce nábytku, výrobce bez závislosti na sub dodavatelech. A právě to vám nabízí společnost HANÁK NÁBYTEK.

Lakování

Na základ MDF nanášíme na obou stranách včetně hran 5 vrstev akrylátového laku. Ten je následně vytvrzen pomocí UV záření. Po vytvrzení jsou aplikovány ještě 2 finální vrstvy polyuretanových laků ve vysokém lesku případně matu.

Výsledkem je nejdokonalejší a nejkvalitnější povrchová úprava nábytku. Ta má téměř neomezenou životnost, absolutní odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám (až do 500 °C) a nejvyšší možný stupeň lesku, který nelze dosáhnout žádnou jinou technologií.

U dýhovaných povrchových úprav nanášíme na obou stranách dílce včetně hran 3 vrstvy akryluretanového tranparentního laku ve vysokém lesku případně matu. Vytváříme tak dokonalou funkční a estetickou ochranu pro povrchovou dýhu. Zásadně vylučujeme použití vodou ředitelných laků.

Tvarové lisování

Tvarové lisování je součástí výroby všech kulatých a zaoblených profilů, které umíme vytvořit ve špičkové kvalitě, ve vysokém lesku i hlubokém matu. Sem patří také vlastní výroba kvalitních dýhovaných kulatých prvků uplatněných zejména u kuchyňských linek a obývacích pokojích. Nejrozšířenější a také nejvíce žádané jsou pak u rustikálních i moderních kuchyní.

Masiv

Naše technologie opracování masivu je pověstná. Mezi výchozí výrobky patří několik typů čelních ploch kuchyňských linek, elegantní dekorativní lišty rovného i oblého tvaru a celá řada doplňků jak pro kuchyně tak i pro ostatní sortiment nábytku.

Lisování dýhy

Lisování patří mezi tradiční technologie firmy při výrobě rovných i tvarovaných ploch. Na tomto úseku máme k dispozici dvě moderní pracoviště. Pro výrobu sesazenek na nábytkové dílce kuchyní, obývacích stěn a ložnic používáme velmi kvalitní výběrové dýhy.

Ohýbání dřeva

Jako jedna z mála světových firem disponujeme nejširším sortimentem technologií pro tvarování dřeva – od vysokofrekvenčního lisování po tradiční ohýbání, které objevil a zavedl v 19. století slavný Michael Thonet. Tyto produkty najdete, jak je u Hanáka obvyklé, v celém sortimentu, tzn. v kuchyních, obývacích pokojích i ložnicích.

Máte právo mít to nejlepší..

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.