DOKONALÉ A ZA BEZKONKURENČNÍ CENU!

NOVÁ KOLEKCE KUCHYNÍ HANÁK 2016

hanák-
nábytek
jsme na facebooku partner
Lyoness
partner
Sphere

Služby

Kompletní řešení interiéru vašeho domu či bytu

U nás v kuchyňském a interiérovém studiu DOMA CZ s.r.o. si můžete vysnít a přát doslova cokoliv. Náš individuální přístup ke každému z klientů ve spojení se zakázkovou výrobou nábytku dělají z každého bytu či domu originál, ve kterém se budete cítit příjemně a pohodlně.

Vždy pro Vás vytváříme interiér tak, aby byl komplexní a funkční jako jeden celek. Filozofií značky HANÁK je „Jeden domov – jedna značka“. Vidíme kuchyni, jídelnu, obývací pokoj, ložnici, šatnu, předsíň a třeba i dětský pokoj jako jeden celek, určený k pohodlnému, praktickému a krásnému bydlení. Interiér na míru, přesně podle vašich požadavků, je správná volba, kde ve výsledku vytvoříte nejen harmonický celek, ale mnohdy ještě výrazně ušetříte. Proto vytváříme jednotný nebo sjednocující design kuchyňské linky, obývacího pokoje, šatny, skříní, ložnic a v neposlední řadě i interiérových dveří. Naši bytoví designéři se postarají o to, aby každý detail v rámci celku dokonale ladil. Nenavrhujeme kuchyně, ke kterým si musíte dokupovat stůl, stejně jako nevyrábíme obývací pokoje, ke kterým pracně sháníte kuchyni. Vše nechte na nás, u nás to jde. Vždy se snažíme spojit Vaše očekávání, vkus a nejvhodnější možnosti s nejlepší možnou cenou.

Interiér kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, nebo rovnou celého domu navrhneme společně s Vámi, dle Vašich představ tak, aby uspokojila Vaše potřeby a priority. Komplexně navržený interiér nebo jen kuchyně na míru musí vždy splňovat materiálové, dispoziční a ergonomické požadavky. Použití vhodných a kvalitních materiálů je pro nás prioritní.

 

Potřebné podklady pro návrh kuchyně nebo interiéru

Pro první návštěvu našeho studia si připravte výkres prostoru kuchyně nebo interiéru. Nejlepší je samozřejmě přesný stavební výkres, ale pokud jej nemáte k dispozici postačí i jednoduchý náčrtek, který by měl obsahovat:

  • přibližný půdorys prostoru pro umístění nábytku na míru, včetně otvorů (okna, dveře)
  • výšku okenních parapetů a dveří a celkovou výšku místnosti
  • stávající umístění – odpad, voda, plyn (pokud to nechcete změnit)
  • stávající rozvod elektr. přípojek (pokud to nechcete změnit)
  • umístění topných těles – radiátorů
  • materiál a barva podlahové krytiny, pokud zůstane stávající podlaha
  • pokud možno materiál nosných zdí (pokud se nebude měnit)
  • seznam a rozměry spotřebičů, které si chcete nechat původní
  • pokud se Vám líbí nějaký zajímavý nebo atypický nábytek, nebo kuchyně na míru z jakéhokoliv katalogu či časopisu, přineste obrázek, budeme velmi rádi, když nám přiblížíte svou představu

Doporučujeme se na první konzultaci telefonicky nebo e-mailem objednat, abychom se Vám mohli plně věnovat.

 

3D vizualizace neboli grafický návrh

Na základě podkladů a informací, které od Vás při první schůzce získáme, začneme pracovat na kuchyni, nebo interiérů Vašich snů a potřeb.

Poradíme vám s výběrem dekorů a barev, které by byly do vašeho interiéru vhodné, a blíže vás seznámíme s novinkami v oblasti spotřebičů, pracovních desek a vnitřního vybavení zásuvek i skříní. Společně pak budeme konzultovat vypracovaný návrh a dotvářet tak váš domov.

 

Ke stažení


                                                                   

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.