Pomocníci na úklid

Kategorie:   Pomocníci na úklid
Zobrazení 
  
200 Kvalitní značkové robotické vysavače iRobot
polečnost iRobot byla založena v roce 1990 v Massachusetts Institute of Technology, kde robotici Colin Angle a Helen Greiner spolupracovali s profesorem Dr. Rodneym Brooksem, který měl vizi, že se praktičtí roboti stanou realitou.

Dnes je společnost iRobot na 307 milionech dolarů svého kapitálu, zaměstnává více než 400 špičkových odborníků v oblasti průmyslových robotů, včetně softwarových inženýrů. iRobot obchoduje s akciemi na NASDAQ akciovém trhu pod titulem IRBT.

Ústředí společnosti iRobot se nachází v Bedfordu, Massachusetts. Firma má rovněž pobočky ve Virginii, Severní Karolíně, Kalifornii, Velké Británii, Francii, Indii, Číně a Hongkongu.
iRobot je vývojářem vojenských taktických a bojových robotů pro Americkou armádu a kosmických robotů pro NASA. iRobot je lídrem ve vývoji nejen průmyslových robotů. iRobot vyhrává většinu komerčních i průmyslových soutěží v robotice. Je absolutní špičkou v robotice s dvacetiletou historií a desítkami vyvinutých robotů.
Po téměř dvou desítkách let v čele robotického průmyslu je iRobot nadále odhodlán poskytovat platformu pro vynálezy a objevy, rozvíjet klíčové partnerství pro podporu technologického průzkumu a budování robotů, které zlepšují životní úroveň a bezpečnost ve světě.

iAdapt je nejchytřejší systém úklidu od specialisty na robotiku iRobot. Jeho podstatu tvoří senzory komunikující s programovou výbavou, které monitorují čištěný prostor 67krát za vteřinu. Ve výsledku je Roomba schopná použít při úklidu více než 40 pohybů, a to s naprostou precizností a grácií. Toto lze dokázat na faktu, že během jednoho uklízecího cyklu je Roomba schopná navštívit jedno místo průměrně 4x. V kostce iAdapt představuje zcela adaptabilní systém rovnající se umělé inteligenci.
Kvalitní značkové robotické vysavače iRobot
Více info: nahled.jpg
Obrazek 2:
Cena s DPH 0,- Kč