DOKONALÉ A ZA BEZKONKURENČNÍ CENU!

HANÁK INTERIOR CONCEPT

hanák-
nábytek
jsme na facebooku partner
Lyoness
partner
Sphere

Klekačka Rokko čalouněná

Klekačka Rokko nabízí všechny ergonomické přednosti jako stolička Ercolino, navíc však ještě větší dynamiku sezení. Rokko nabízí možnost častěji měnit pozice sezení: buď po stranách  s nohami na podlaze nebo  s koleny na přední čalouněné podpěře, kdy nohy jsou pak zasunuty dozadu.

Klekačka je díky vhodně zakřiveným plochám korpusu stabilní, reaguje však na změnu polohy sezení z aktivního do uvolněného držení těla mírným výkyvem. Tyto změny polohy korpusu při různých pozicích sezení zajišťují vždy přirozené, ergonomické držení těla, které je prevencí proti napětí za krkem, v ramenou a zádech.  Velmi pozitivní zejména pro bederní páteř je správné naklonění pánve při sezení s oporou kolen.

Kdo jednou vyzkouší ROKKO, nechce již nikdy sedět jinak.

 

Rokko 1100 96 32 Carissima

Balanční klekačky Rokko jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným 3D sedákem a oporou nohou čalouněnými dle výběru v devíti různých odstínech látky Carissima ze 100% recyklovaného polyesteru. Výška PUR pěny 3 cm. Klekačky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 17 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ).  

klekacka Carissima.jpg

Rokko 1100 96 30 vlna

Balanční klekačky Rokko jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným 3D sedákem a oporou nohou čalouněnými dle výběru v 6 různých odstínech 100% čisté střižní ovčí vlny. Výška PUR pěny 3 cm. Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 17 mm s pohledovými dýhami buk (96).

klekacka vlna.jpg
 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.