Drobečková navigace

HOME > Produkty > BALANČNÍ STOLIČKY > Ercolino s čalouněním vlna výplň kokosová vlákna

Ercolino s čalouněním vlna výplň kokosová vlákna

1115 small

Balanční stoličky Ercolino v provedení small s pevnou výškou 36 cm jsou vybaveny sedákem vyplněným kokosovými vlákny a čalouněním dle výběru v pěti různých odstínech 100% čisté střižní ovčí vlny. Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

1115 small.jpg

1116 medium

Balanční stoličky Ercolino v provedení medium s pevnou výškou 46 cm jsou vybaveny sedákem vyplněným kokosovými vlákny a čalouněním dle výběru v pěti různých odstínech 100% čisté střižní ovčí vlny. Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

1116 medium.jpg

1117 big

Balanční stoličky Ercolino v provedení big s pevnou výškou 56 cm jsou vybaveny sedákem vyplněným kokosovými vlákny a čalouněním dle výběru v pěti různých odstínech 100% čisté střižní ovčí vlny.  Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

1117 big.jpg

1119 ready

Balanční stoličky Ercolino v provedení ready s nastavitelnou výškou 52-71 cm jsou vybaveny sedákem vyplněným kokosovými vlákny a čalouněním dle výběru v pěti různých odstínech 100% čisté střižní ovčí vlny.  Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

 

 

Upozornění: Skutečná výška sezení je z důvodu pružnosti překližky o cca 1-2 cm nižší a je odvislá od váhy sedícího. Naopak je třeba k takto vypočtené výšce sezení přidat tloušťku stlačeného čalounění pod pánevními hroty, a to cca 2 cm.

1119 ready.jpg