Drobečková navigace

HOME > Produkty > BALANČNÍ STOLIČKY > Ercolino s čalouněním Carissima tvarování 3 D

Ercolino s čalouněním Carissima tvarování 3 D

1180 small

Balanční stoličky Ercolino v provedení small s pevnou výškou 36 cm jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným 3D sedákem čalouněným dle výběru v devíti různých odstínech látky Carissima ze 100% recyklovaného polyesteru. Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

1180 small.jpg

1181 medium

Balanční stoličky Ercolino v provedení medium s pevnou výškou 46 cm jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným 3D sedákem čalouněným dle výběru v devíti různých odstínech látky Carissima ze 100% recyklovaného polyesteru.  Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

1181 medium.jpg

1187 big

Balanční stoličky Ercolino v provedení big s pevnou výškou 56 cm jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným 3D sedákem čalouněným dle výběru v devíti různých odstínech látky Carissima ze 100% recyklovaného polyesteru. Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

1187 big.jpg

1189 ready

Balanční stoličky Ercolino v provedení ready s nastavitelnou výškou 52-71 cm jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným 3D sedákem čalouněným dle výběru v devíti různých odstínech látky Carissima ze 100% recyklovaného polyesteru.  Stoličky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 14 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ) nebo dub ( 94 ).  K výměně polštáře nebo za účelem jeho čištění stačí jednoduše povolit dva šrouby pod sedákem a odebrat čalounění.

 

 

Upozornění: Skutečná výška sezení je z důvodu pružnosti překližky o cca 1-2 cm nižší a je odvislá od váhy sedícího. Naopak je třeba k takto vypočtené výšce sezení přidat tloušťku stlačeného čalounění pod sedacími hrboly, a to cca 1 cm.

1189 ready.jpg