DOKONALÉ A ZA BEZKONKURENČNÍ CENU!

NOVÁ KOLEKCE KUCHYNÍ HANÁK 2016

hanák-
nábytek
jsme na facebooku partner
Lyoness
partner
Sphere

ROSTOUCÍ NÁBYTEK

 

Rostoucí nábytek zn. Mayer

Mayer nabízí ucelenou řadu rostoucího nábytku pro děti. Produkty této oblíbené a především léty prověřené značky naleznete v kategorii rostoucí stoly, dětské rostoucí židle pro školáky a samozřejmě máme i příslušenství. Rostoucí nábytek Mayer sází především na kvalitu provedení, špičkové komponenty a výborný servis. Díky tomuto přístupu je veškeré zboží nabízeno se záruční lhůtou 5 let. Komplexnost nabídky vám navíc umožní designově a barevně sladit provedení celého pracovního kouta v dětském pokoji.

IMGP1835.jpg 32P3 19 + 2430 360 + 32P8 30370.jpg 32P1 13 ORG pp.jpg 32P3 19 p.jpg

Rostoucí nábytek zn. MOLL

Při čtení, psaní nebo malování existuje optimální sed – ergonomicky řečeno. Ten můžeme dosáhnout vhodným naklopením pracovní plochy. Lehce naklopitelná deska na stolech moll, zajistí sezení dětí v uvolněné poloze, která je zdravá pro páteř a to bez ohledu na to co dělají za činnost. Pracovní plochy lze jednoduše naklopit a to až o 20°. Stoly společnost moll vyvinula ve spolupráci s ortopedy a očními specialisty.

Patentovaný systém umožňuje plynulé nastavení, které je snadné a bezpečné pro vaše děti. Desku lze zvedat a spouštět bezpečně – k zajištění desky slouží brzdy a samotný design stolu je navržený tak, aby zabránil přimáčknutí prstů.

Doporučené úhly pro optimální držení těla:
0-5 ° pro malování a podobné činnosti
asi 10 °  pro psaní
asi 20 ° pro čtení

bgimage-winner-1136x400.jpg molljoker-header-1136x400.jpg moll_home2-1136x400.jpg

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.