DOKONALÉ A ZA BEZKONKURENČNÍ CENU!

NOVÁ KOLEKCE KUCHYNÍ HANÁK 2016

hanák-
nábytek
jsme na facebooku partner
Lyoness
partner
Sphere

Hledáme šikovného a zodpovědného člověka na montáže kuchyní a interiérového nábytku!!! Spěchá!

 

 

 20180626_164254.jpg

 

 

 

RADOST BYDLET

Naše dlouholeté motto, které si zapamatujete. Je to pocit, který získáte díky nábytku a interiérovým dveřím HANÁK. Je to pocit trvalý, který vás neopustí.

        

 

INTERIORCONCEPT

Celek je vždycky víc než pouhá část. V našem pojetí nebude nikdy jen statickým a prvoplánovým obrázkem z katalogu. Bude skutečnou skládankou vypovídající o životě jeho obyvatel, kde každý kousek dává smysl a má své místo.


NAŠE REALIZACE

Inspirujte se a prohlédněte si fotogalerie realizací u našich zákazníků.

 

Konzultace a vizualizace

Naši školení bytoví designéři Vám s profesionální jistotou a v pohodlí našeho studia poradí a do detailů naplánují Váši vysněnou kuchyni, nebo celý interiér. Součástí projektu je nejen vizualizace, ale také kompletní cenová nabídka.

Více info

Zaměření a montáž

Profesionálním zaměřením prostoru předejdeme mnohým problémům, které by mohly celkový rozpočet zbytečně navýšit. Po dokončení montáže Vám bude dílo předáno k užívání společně s certifikáty, návody a záručními listy.

Více info

Servisní služby a záruka

Na veškeré produkty HANÁK – kuchyně, interiérové dveře, šatní skříně a ložnice – garantujeme nadstandardní 5letou záruku, což je hlavní konkurenční výhoda. Samozřejmostí je kvalitní kompletní záruční a pozáruční servis.

Více info

NAVŠTIVTE NÁS

Společně najdeme řešení i pro Váš interiér

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.